Nilüfer Evden Eve Nakliyat | Bursa Özün Nakliyat
Osmangazi Evden Eve Nakliyat

Osmangazi Evden Eve Nakliyat

Bursa'nın en büyük ilçelerinden olan Osmangazi sanayii ve turizmin katkıları ile taşımacılık ve nakliyat konusunda çok hareketlidir. Sahip olduğu nüfus ile birlikte evden eve nakliyat, ofis büro taşımacılığı ve asansörlü nakliyat işleinde Bursa Özün Nakliyat olarak ilk tercih edilen firmalardanız.

Yıllardır Osmangazi halkına verdiğimiz güven ve kaliteli nakliyat hizmetleri ile profesyonel firmalar arasındayız. Osmangazi evden eve nakliyat hizmetlerimizi nasıl icra etmekteyiz; ilk olarak bizi aramanızla başlayan süreçte sizlere daha uygun fiyatlar çıkartabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek nakliyat ne kadara mal olur, ne kadar personel gerekir ve kaç tane araca ihtiyaç duyarız bunlar belirlenir.

Ekspertizimizin yaptığı inceleme sonucunda anlaştığımız tarihte araç ve personellerimizle nakliyat yapılacak yere gelip işlemlere başlarız. Eğer yüksek binalardan taşınma olacaksa asansörlü nakliyat hizmetimiz ile taşınmayı daha hızlı hale getirmekteyiz. Bir kısım personelimiz mobilya, beyaz eşyaların söküm işlemlerini yaparken diğer personelimizde eşyaları paketleme ve ambalajlama yaparak taşır. Nakliyat sırasında bizden kaynaklanan hatalara karşı sigortalı taşımacılık hizmetimiz kapsamında tüm hasarı kuruşu kuruşuna karşılamaktayız.

Bursa Özün Nakliyat olarak Osmangazi evden eve nakliyat hizmetlerimizle tsnışıp taşınmanın ne kadar kolay ve zahmetsiz olduğunu görmek için 7/24 açık olan telefonlarımızdan bizi arayıp bilgi ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.